Recover My Files  – Veri Kurtarma ProgramıProgram İndirme Sayfası:

Recover My Files, herhangi bir sebepten dolayı silinen verileri kurtarmak için kullanacağınız oldukça kaliteli bir veri kurtarma yazılımıdır.

Çok amaçlı olarak kullanılan bilgisayarlarda, kullanıcıların mutlaka önemli kişisel verileri de saklanmaktadır. Bir proje belgesi, resim albümü, müzik arşivi, video dosyaları, muhasebe hareketleri, web site dosyaları v.s….  Hepsi ayrı ayrı bir öneme sahip olan bu veriler, bazen kaza ile silinebilir. Ya da bir virüs nedeni ile silinebilir. Bu istenmedik durum karşısında çaresiz kalmak inanılmaz üzücü olabilir.

Recover My Files, bu gibi durumlar için kullanabileceğiniz bir kurtarıcıdır. Yukarıda anlattığımız gibi sebeplerden dolayı istenmedik veya beklenmedik şekilde silinen müzik dosyalarını, video dosyalarını, resim albümlerini ve tüm verileri tekrar geri kazanmanız mümkündür. Program sayesinde sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış tüm dosyaları ve tüm verileri kurtarmak sizin elinizde.

►yazilimara.com sitemiz:
►Twitter Sayfamız:
►Facebook Sayfamız:
►Eğitim Videoları :
►Sonradan Gurme:

Nguồn: https://baggersoriginals.com/

Xem thêm bài viết khác: https://baggersoriginals.com/cong-nghe/

Article Categories:
Công Nghệ

Comments

  • Dosyalarımı buldu fakat satın almam gerekiyor , satın almadan yapabileceğim bi yol var mı acaba ! (Cevap verirseniz çok sevinirim benim için çok önemli bi konu çünkü)

    emin Boyacı July 1, 2020 9:43 pm Reply
  • eYwWwWwW Reİs iŞiMe YaRaDı

    Westerling July 1, 2020 9:43 pm Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *